SALT FACIAL CİLT TERAPİSİ

SALTFACIAL - Deniz Tuzuyla Gelen Güzellik

SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi™; mikrodermabrazyon, hydra-infüzyon, kimyasal / normal peeling ve ablatif / non-ablatif terapilerin hepsinin faydalarını tek bir cihazda birleştiren non-invaziv bir cilt yenileme sistemidir.

SaltFacial L'avantage™Cilt Yenileme Sistemi, estetik-medikal cilt problemlerini tedavi etmek için kullanılabildiği gibi, nazik spa tedavilerini de gerçekleştirebilen çok yönlü bir sistemdir.

Üç aşamadan oluşan patentli yöntemi, öncelikle cildinizi doğal deniz tuzu ile eksfoliye (Cilt Tazeleme) eder. Cildin üst katmanındaki ölü deriyi temizleyerek bir sonraki adıma hazırlar. Sonrasında 3 MHz ultrasonla nemlendirici antioksidanların ve serumların cildinize derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Son olarak da yüksek yoğunluklu LED tedavisi ile cildinizi gençleştirerek iyileşme sağlar. Bu adımlar, acısız ve hızlı tek bir sistemle uygulanır. Günlük hayatı kısıtlayıcı sonuçlar olmadan tek bir seansta farkı göreceksiniz. Tahriş ve kızarıklık olmaksızın, benzersiz sonuçlar elde edebilirsiniz. SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi, gelişmiş cilt yenileme sistemlerinin bir üst seviyesidir.

Deniz Tuzuyla Gelen Güzelliği Siz de Keşfedin

Daha Esnek, Genç ve Sağlıklı Bir Cilt

MACRO-SALT EXFOLIATION (ONARIR)

The SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi™ , tescilli Organik Macro-Salt Exfoliation tedavisi (Cilt Tazeleme) ile başlar. Patentli hafif alüminyum alaşımlı başlığı sayesinde, organik deniz tuzu kristalleri cildinizi ideal çarpma açısı ile eşit derecede tazeler ve cildin üst katmanı olan "stratum corneum"u eşit bir şekilde kaldırarak ölü hücrelerden temizler. SaltFacial L'avantage™, pozitif basınç sistemi olduğundan, her cilt tipinde uygun, etkili ve güvenlidir. Fazla kızarıklık veya şişme yaratmadan en ideal sekilde cilt tazelenir. Günlük hayatı kısıtlayan sonuçlar yoktur. Suda çözünebilen, hiçbir kimyasal madde bulundurmayan tescilli organik deniz tuzu formülasyonu ile benzersiz sonuçlar alabilirsiniz. Cildi nemlendiriciler, serumlar ve antioksidanlar için 2. adıma hazırlamış olursunuz.

MACRO-FUSION (BESLER)

İlk adım olan Macro-Salt Exfoliation (Cilt Tazeleme) tedavisinden sonra cildiniz, günümüzün kötü çevresel faktörleri sebebiyle azalan ve cildin ihtiyaç duyduğu hayati besinler için hazırdır. Klinik çalışmalar; L'avantage Macro-Fusion 3 MHz ultrason modülü kullanmanın antioksidanların ve serumların cildin 2 kat daha derinine, 3 kat daha fazla nüfuz etmesini sağladığını göstermektedir. Bu şekilde, daha genç, daha esnek ve daha sağlıklı bir cilt için kollajen reformasyonuna destek olur.

MACRO-REJUVENATION (GENÇLEŞTİRİR)

The SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi™ nin 3. ve son adımı L'avantage Macro-Rejuvenation multi dalga boylu fototerapi LED (Light Emitting Diode) modülüdür. LED modülü, 1756 adet yüksek yoğunluklu LED lambası, dört farklı dalga boyu ve 3 adet panelden oluşur. 4 farklı dalga boyunun çeşitli kombinasyonlarını kullanabilen bu teknoloji ile kollajen üretimine yardımcı olur, doku hasarını azaltır, kızarıklığı yok eder, renk tonu eşitsizliklerini giderir, vasküler lezyonların görünümünü düzeltir ve sivilceleri tedavi eder. Macro-Rejuvenation fototerapi LED modülü, tüm cilt tiplerinde daha profesyonel ve çok yönlü bir tedavi olanağı sunar.

Her cilt tipine uygun, deniz, kum ve güneşin faydalarından yola çıkarak üretilen "The SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi™" hücre yenileyerek cildin canlanmasını, aydınlanmasını, güneş ve yaşlılığa bağlı lekelerin azaltılmasını ve cildin genç kalmasını sağlıyor. Üç adımdan oluşan "The SaltFacial Cilt Yenileme Terapisi™" ile hızlı, acısız ve benzersiz sonuçlar elde etmek artık mümkün.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Search