Forma Plus

FORMA PLUS

FORMA PLUS

Forma Plus Gelişmiş Vücut Şekillendirme Cihazı

Vücutta özellikle kol, iç bacak, diz üstü, sırt, karın bölgesinde cilt, simit bölgesi deri sarkmalarının en çok görüldüğü bölgelerdir. Yaşlanma, hızlı kilo alıp verme, hamilelik ve doğum süreci cilt sarkmalarını tetikleyen, hızlandıran faktörlerdir.

Forma Plus, vücutta meydana gelen cilt sarkmalarında etkin sonuç alınan gelişmiş vücut şekillendirme sağlayan gelişmiş odaklı radyofrekans uygulamasıdır.
Forma Plus gelişmiş odaklanmış radyo frekans uygulaması, kolajen üretimini harekete geçiren ve cildi şekillendirmeye imkan veren radyofrekans enerjisi kullanır. Uygulamadan sonra daha vücut sıkılaşır, cilt pürüzsüzleşir ve daha genç bir cilt yapısı elde edilir.  Forma Plus, tüm cilt tipi ve tonlarında uygulanabilen, güvenli bir uygulamadır. Sarkmış bölgelerde, doku eşitsizliğini azaltarak cildi sıkılaştırır.

Forma Plus, acısız ve ağrısız bir uygulamadır, iyileşme süreci gerektirmez.

Seans sayısı uygulama yapılacak vücut bölgesinin durumuna göre değişir. 6-8 haftalık uygulama önerilmektedir. Uygulama sorasında hafif bir kızarıklık oluşabilir, birkaç saat içinde kendiliğinden geçer. Kişi uygulama sonrası günlük hayatına devam edebilir. Uygulama yaklaşık her bölgede 30-40 dakika sürer. Ancak tek seanslık hızlı toparlama olarak nitelendirebileceğimiz uygulama yaklaşık bir saat sürer.

Forma Plus, diğer başka vücut uygulamaları ile kombine olarak uygulanabilmektedir.

Doktorumuza Sorun

Doktora Sorun?

Your message has been sent sucessfully

Turgut Özal İletişim

 

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bul.

Tuna Apt. No:109 Çukurova / Adana

 

WHATSAPP

0546 457 43 23

0549 390 10 10

Turgut Özal Ulaşım

 

Search